Aktualności

 

OBÓZ PIŁKARSKI W LIPCU!

Witam serdecznie wszystkich rodziców.

Wychodząc naprzeciw zapytaniom części rodziców o obóz piłkarski dla dzieci w wakacje dokonałem rekonesansu dostępnych ofert i zamieszczam informacji na ten temat poniżej. Paradoksalnie skoordynowanie dostępności miejsc w ośrodku wypoczynkowym, dostępności boiska do przeprowadzenia dwóch treningów dziennie oraz transportu na to boisku to duże wyzwanie.

Informacje na temat obozu:

-Miejsce: Ustroń, hotel „Dolce Vita”

-Termin: 14.07 – 20.07.2019 (7 dni)

-Zakwaterowanie: pokoje 2-4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV, Wi-Fi.

-Wyżywienie: 3 x dziennie, plus podwieczorek. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad dwudaniowy – serwowany. Napoje do i po treningach.

-Zaplecze sportowe: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią.

-Na terenie Ośrodka: boisko do siatkówki, dużo miejsca do organizacji zajęć rekreacyjnych, wiata do grillowania, stół do tenisa stołowego, bilard.

-W trakcie obozu organizujemy wyjazd na wycieczkę i basen.

-Transport – zapewniamy przewóz na treningi i wycieczki.

-Turnus zaczynamy i kończymy obiadem.

-Całkowity koszt obozu wraz z transportem w obie strony, wszystkimi atrakcjami (wycieczkami w trakcie obozu) – 1250 zł/osoba.

-Hotel „Dolce Vita” można zobaczyć na stronie internetowej http://dolce-vita.pl

-Podczas obozów zapewniam: opiekę medyczną, opiekę kierownika obozu (zgłoszenie do Kuratorium Oświaty) ubezpieczenie KL i NW, przewóz zawodników na zajęcia, wycieczki autokarem, organizowanie treningów piłki nożnej 2 razy dziennie, organizowanie zajęć rekreacyjno-sportowych, całodobową opiekę w postacie mojej osoby.

-O uczestnictwie w obozie decyduje kolejność zgłoszeń tj. przesłania zaliczki w kwocie 250 zł do 20.03.2019 na moje konto: 89 1160 2202 0000 0001 1396 7800

*Aby obóz doszedł do skutku musi się zgłosić liczba 15-20 zawodników.

**Wszelkie dodatkowe informacje udzielam pod znanym przez państwa numerem telefonu.

P.S Nie ma obowiązku wzięcia udziału w obozie. Jeśli ktoś nie jest zainteresowany proszę po prostu pominąć tą informacje.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Trener Mateusz Mrózek

Rehabilitacja i fizjoterapia w Chrzanowie | Rehabilitacja i fizjoterapia w Libiążu | Rehabilitacja i fizjoterapia w Oświęcimiu | Masażysta w Chrzanowie