Szkółka Piłkarska

 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach – kierunek fizjoterapia (studia licencjackie 2012r.), absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego – kierunek fizjoterapia (studia magisterskie 2014r.) oraz studiów podyplomowych z zakresu przygotowania motorycznego w grach zespołowych (AWF Katowice 2015) Od 2012 roku licencjonowany trener piłki nożnej z licencją UEFA B. Uczestnik licznych konferencji z zakresu procesu treningu w piłce nożnej oraz psychologii sportu. Dydaktyk przedmiotów medycznych w policealnej szkole zawodowej w Oświęcimiu. Od 2014 roku pracuje w różnych ośrodkach zajmując się rehabilitacją sportową i neurologiczną.

W pracy z najmłodszymi adeptami piłkarskiego rzemiosła przyświeca mi idea, że aktywność fizyczna – piłka nożna to przede wszystkim przyjemność, radość, nagroda oraz inwestycja w swoje zdrowie na późniejsze lata.

Od samego początku swojej pracy trenerskiej staram się powtarzać młodym piłkarzom, że piłka nożna jest tak samo ważna jak nauka w szkole. Nie można osiągnąć pełnego sukcesu sportowego bez rozwijania swojej inteligencji i wiedzy o świecie na zajęciach edukacyjnych!

Szkoła to plan „b”, który warto w życiu mieć.

Rehabilitacja i fizjoterapia w Chrzanowie | Rehabilitacja i fizjoterapia w Libiążu | Rehabilitacja i fizjoterapia w Oświęcimiu | Masażysta w Chrzanowie