Problemy ze zdolnością ruchową mogą dotknąć każdego człowieka. Codzienna aktywność czy wykonywanie zwyczajnych czynności mogą prowadzić do różnego rodzaju urazów, które wymagają interwencji specjalisty. W procesie rehabilitacji ważny jest nadzór eksperta. Oferuję profesjonalną fizjoterapię w Libiążu, zgodną z nowoczesnymi technikami terapeutycznymi oraz z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu.

Fizjoterapia i rehabilitacja – Libiąż

Zajmuję się leczeniem i prowadzeniem rehabilitacji w Libiążu. Pomagam pacjentom borykającym się z takimi jednostkami chorobowymi, jak zapalenie gęsiej stopki, zespoły korzeniowe kręgosłupa, uszkodzenia stożka rotatorów, halluksy, cieśń nadgarstka, łokieć tenisisty, ostroga piętowa, kolano skoczka, kolano biegacza czy tendinopatie ścięgien i wiele więcej. Mogę również prowadzić rehabilitację w przypadku takich sytuacji, jak bóle kręgosłupa i objawy pochodzące od kręgosłupa, choćby na skutek podniesienia ciężkiego przedmiotu czy prowadzenia siedzącego trybu życia. Zajmuję się również skręceniami stawów i złamaniami kości, a także wszelkiego rodzaju stłuczeniami, naciągnięciami, naderwaniami mięśni i ścięgien. Mam doświadczenie w leczeniu bólu stawów. Prowadzę rehabilitację po udarach mózgu, po operacjach aparatu ruchu, po rekonstrukcji stawów oraz po przebytym zakażeniu COVID-19.

Profesjonalny fizjoterapeuta – Libiąż

Mam wieloletnie doświadczenie w wykonywanej profesji. Ukończyłem studia licencjackie na kierunku fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego oraz studia magisterskie, również na kierunku fizjoterapia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Pracuję w różnych ośrodkach zajmujących się rehabilitacją ortopedyczną i neurologiczną. W prywatnym gabinecie oferuję specjalistyczną pomoc z zakresu ogólnie pojętej fizjoterapii. Przyjmuję pacjentów po operacjach, jak i zmagających się z efektami nieprawidłowego stylu życia. Cały czas się rozwijam, dlatego uczęszczam w wielu kursach branżowych i konferencjach naukowych. Na wyposażeniu gabinetu znajduje się USG, laser, pole magnetyczne, ultradźwięki, sprzęt do elektroterapii oraz Aquavibron. Prowadzę terapię manualną kręgosłupa, manipulację krótkodźwigniową, czy igłoterapię.

Wysoka jakość usług i profesjonalizm – fizjoterapia Libiąż

Zapraszamy do gabinetu wszystkie osoby wymagające pomocy w obrębie sprawności ruchowej. Oferuję profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny.