Aktualności

 

Letni obóz w Ustroniu. Lipiec 2021.

Witam serdecznie wszystkich rodziców.

Pojawiała się możliwość ponownego zorganizowania obozu sportowego więc poniżej zamieszam wszystkie informacje na ten temat:

Informacje na temat obozu:

-Miejsce: Ustroń, hotel „Dolce Vita”

-Termin: 05.07 – 10.07.2021 (6 dni)

-Zakwaterowanie: pokoje 2-4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV, Wi-Fi.

-Wyżywienie: 3 x dziennie, plus podwieczorek. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad dwudaniowy – serwowany. Napoje do i po treningach.

-Zaplecze sportowe: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią.

-Na terenie Ośrodka: boisko do siatkówki, dużo miejsca do organizacji zajęć rekreacyjnych, wiata do grillowania, stół do tenisa stołowego, bilard.

-W trakcie obozu organizujemy wyjazd na wycieczkę i basen.

-Transport – zapewniamy przewóz na treningi i wycieczki.

-Turnus zaczynamy i kończymy obiadem.

-Całkowity koszt obozu wraz z transportem w obie strony, wszystkimi atrakcjami (wycieczkami w trakcie obozu) – 1440 zł/osoba.

-Hotel „Dolce Vita” można zobaczyć na stronie internetowej http://dolce-vita.pl

-Podczas obozów zapewniam: opiekę medyczną, opiekę kierownika obozu (zgłoszenie do Kuratorium Oświaty) ubezpieczenie KL i NW, przewóz zawodników na zajęcia, wycieczki autokarem, organizowanie treningów piłki nożnej 2 razy dziennie, organizowanie zajęć rekreacyjno-sportowych, całodobową opiekę w postacie mojej osoby.

-O uczestnictwie w obozie decyduje kolejność zgłoszeń tj. przesłania zaliczki w kwocie 250 zł do 01.05.2021 na moje konto: 89 1160 2202 0000 0001 1396 7800

*Aby obóz doszedł do skutku musi się zgłosić liczba około 15 zawodników lub innych chłopców niekoniecznie uprawiających piłkę nożną.

**Wszelkie dodatkowe informacje udzielam pod znanym przez państwa numerem telefonu.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Trener Mateusz Mrózek

Rehabilitacja i fizjoterapia w Chrzanowie | Rehabilitacja i fizjoterapia w Libiążu | Rehabilitacja i fizjoterapia w Oświęcimiu | Masażysta w Chrzanowie