Aktualności

 

Obóz w Białym Dunajcu. Szczegóły.

Witam serdecznie wszystkich rodziców i podopiecznych. Poniżej przedstawiam tygodniowy rozkład zajęć w trakcie obozu od 26.07. – 01.08.2020, inwentarz rzeczy, które należy zabrać na obóz oraz rozlokowanie chłopców w pokojach.

NIEDZIELA 26.07:
10.30 zbiórka pod klubem w Żarkach.
11.00 wyjazd w kierunku Białego Dunajca.
13.00 przyjazd do pensjonatu Dunajecki Dworek.
Zakwaterowanie w pokojach, toaleta i obiad.
Odpoczynek poobiedni i odprawa z trenerem i kierownikiem. Wyjazd na trening ok. godziny 16:00 (lub czas wolny). Po powrocie kolacja, a następnie przedstawienie: regulaminu obozu, planu pobytu, planu dnia na obozie z uwzględnieniem regulaminu obozu, korzystania z urządzeń znajdujących się w budynku i na zewnątrz, wskazanie dróg ewakuacyjnych z budynku. Zajęcia integracyjne. Toaleta, cisza nocna. 

PONIEDZIAŁEK:
Pobudka, toaleta, śniadanie, wyjazd na trening, powrót, omówienie możliwych zagrożeń podczas obozu, obiad, odpoczynek, zajęcia w grupach, wyjazd na trening, powrót, kolacja, projekcja filmu sportowego. Toaleta, cisza nocna. 

WTOREK:
Pobudka, toaleta, śniadanie, wycieczka na Termy “Gorący Potok”, powrót, obiad, odpoczynek, zajęcia w grupach, wyjazd na trening, powrót, kolacja, turniej tenisa stołowego. Toaleta, cisza nocna. 

ŚRODA:
Pobudka, toaleta, śniadanie, wyjazd na trening, powrót, obiad, odpoczynek, prelekcja dotycząca zagrożeń występujących uzależnień (narkotyki, używki), wyjazd na trening, powrót, kolacja, projekcja filmu o tematyce sportowej. Czas wolny. Toaleta, cisza nocna. 

CZWARTEK:
Pobudka, toaleta, śniadanie, wyjazd na trening, spacer po Białym Dunajcu, powrót, obiad, odpoczynek, zajęcia w grupach, wyjazd na trening, powrót, kolacja, turnieje gier planszowych. Wolny czas. Toaleta, cisza nocna. 

PIĄTEK:
Pobudka, toaleta, śniadanie, wyjazd na wycieczkę do Zakopanego , powrót, obiad, odpoczynek, wyjazd na trening, powrót, kolacja, omówienie przepisów gry w piłkę nożną, podsumowanie obozu. Toaleta, cisza nocna. 

SOBOTA 01.08:
Pobudka, toaleta, śniadanie, wewnętrzny turniej piłki nożnej , powrót, obiad, wyjazd z Białego Dunajca około godziny 13:00. Powrót do Żarek około 15:00. 

INWENTARZ (rzeczym które syn musi/powinien zabrać na obóz).

1. Odzież codzienna na 7 dni. Trudno mi przewidzieć jaka będzie pogoda więc państwo po prostu pakują chłopcom ubrania do codziennego funkcjonowania zgodnie z prognozami tuż przed 26 lipca. 
2. Odzież treningowa (koszulka, spodenki, getry, dres). Najlepiej by było gdyby chłopcy zabrali sobie kilka kompletów (luźna koszulka, spodenki i zwykłe skarpety to już jest komplet), aczkolwiek na miejscu ma być pralka to może znajdzie się ktoś kompetentny z obsługi ośrodka do zrobienia chociaż 1 prania w 3 dniu obozu.
3. Ręczniki: 2 do twarzy, 2 do kąpieli.
4. Obuwie: korki, adidasy, klapki.
5. Kosmetyki do codziennej higieny.
6. Kąpielówki, plecak, bidon.

ROZMIESZCZENIE CHŁOPCÓW W POKOJACH

Ulokowanie chłopców w poszczególnych pokojach narzuciłem sam, kierując sie wiekiem zawodników:

Pokój nr 1: Ł. Hodur, W. Ziajka, M.Ziajka.
Pokój nr 2: B. Jesionowski, J. Gucik, O. Nędza.
Pokój nr 3: B. Kożuch, W. Szafran, B. Zajk.


P.S. Wyjazd na obóz tak jak pisałem wcześniej będzie o godzinie 11:00 busem, który będzie prowadził nasz kierownik obozu Janusz Machnik (cześć dzieci i rodziców zna już pana kierownika). Moja osoba najprawdopodobniej dojedzie do Białego Dunajca koło godziny 15:00, gdyż w tym terminie kończę 2 etap specjalistycznego kursu. 

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać SMS lub dzwonić.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Trener Mateusz Mrózek

Rehabilitacja i fizjoterapia w Chrzanowie | Rehabilitacja i fizjoterapia w Libiążu | Rehabilitacja i fizjoterapia w Oświęcimiu | Masażysta w Chrzanowie