Aktualności

 

Obóz piłkarski w Białym Dunajcu po zmianach.

Witam serdecznie wszystkich rodziców. Poniżej przedstawiam nowe wytyczne dotyczące obozu w Białym Dunajcu.

Obóz piłkarski zostanie zorganizowany w malowniczej miejscowości Biały Dunajec w NOWYM terminie czyli 26.07 – 01.08 2020. (ostatni tydzień lipca).

Informacje na temat obozu:

-Miejsce: Biały Dunajec, hotel „Dunajecki Dworek”. Pod tym adresem można zobaczyć hotel: www.dunajeckidworek.pl

-Termin: 26.07 – 01.08.2020 (7 dni).

-Zakwaterowanie: pokoje 2-4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV, Wi-Fi.

-Wyżywienie: 3 x dziennie, plus podwieczorek. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad dwudaniowy – serwowany. Napoje do i po treningach.

-Zaplecze sportowe: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią.

-Na terenie Ośrodka: boisko do siatkówki, dużo miejsca do organizacji zajęć rekreacyjnych, wiata do grillowania, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, bilard.

-W trakcie obozu organizuję wyjazd na basen: “Termy Gorący Potok” (www.goracypotok.pl) oraz na wycieczkę do Zakopanego.

-Transport na obóz – wynajętym autokarem.

-Turnus zaczynamy i kończymy obiadem.

-Całkowity koszt obozu wraz z transportem w obie strony, wszystkimi atrakcjami (wycieczkami w trakcie obozu) – 1350 zł/osoba.

-Podczas obozów zapewniam: opiekę medyczną, opiekę kierownika obozu, zgłoszenie do Kuratorium Oświaty, ubezpieczenie KL i NW, przewóz zawodników na zajęcia, wycieczki autokarem, organizowanie treningów piłki nożnej 2 razy dziennie, organizowanie zajęć rekreacyjno-sportowych, całodobową opiekę w postacie mojej osoby oraz kierownika obozu.

-O uczestnictwie w obozie decyduje kolejność zgłoszeń tj. przesłania zaliczki w kwocie 350 zł w ciągu najbliższych dni na moje konto: 89 1160 2202 0000 0001 1396 7800. Jest to inne konto niż państwo płacą za treningi – bardzo proszę zwrócić na to uwagę.

*Aby obóz doszedł do skutku musi się zgłosić liczba 14 zawodników. Ale także według aktualnych wytycznych sanepidu nie może być to liczba większa niż 14 osób. Więc w przypadku większego zainteresowania będzie miała znaczenie jak pisałem wyżej kolejność zgłoszeń.

Ponadto rodzice przed obozem będą musili wypełnić oświadczenia, że dziecko jest zdrowo oraz nie mieszkało 2 tygodnie przed obozem z osobą z kwarantanny.

Jeśli jednak tuż przed obozem wystąpi jakiś problem natury zdrowotnej to myśle, że nie powinno być problemu ze zwrotem całości kwoty.

**Wszelkie dodatkowe informacje udzielam pod znanym przez państwa numerem telefonu.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Trener Mateusz Mrózek

Rehabilitacja i fizjoterapia w Chrzanowie | Rehabilitacja i fizjoterapia w Libiążu | Rehabilitacja i fizjoterapia w Oświęcimiu | Masażysta w Chrzanowie