Aktualności

 

NIEZBĘDNE INFORMACJE PRZED NADCHODZĄCYM SEZONEM 2019/20. PRZECZYTAJ RODZICU UWAŻNIE!

Witam serdecznie wszystkich rodziców. W tym poście zamieszczam BARDZO WAŻNE informacje, dotyczące funkcjonowania Szkółki Piłkarskiej w nadchodzącym sezonie.

Płatności:
Wysokość odpłatności za treningi i mecze pozostaje bez zmian:
-Grupa trampkarz/młodzik bezpłatnie.
-Grupa orlik/żak 60zł/miesiąc.
-Grupa skrzat starszy/młodszy 80zł/miesiąc.
-Rodzeństwo 100zł/miesiąc.
-Treningi indywidualne 30zł/jednostka.

Kiedy płacimy całość, kiedy połowę, a kiedy nie płacimy?
-Jeśli syn/córka w danym miesiącu odbędzie 4 treningi/mecze lub więcej płacimy 100% kwoty.
-Jeśli syn/córka odbędzie 3 treningi/mecze w danym miesiącu to płacimy 50% kwoty.
-Jeśli syn/córka odbędzie 0, 1 lub 2 treningi w danym miesiącu to płacimy 0zł.

Bardzo uprzejmie proszę aby płatności dokonywać do 20 dnia bieżącego miesiąca treningowego NAJLEPIEJ na konto bankowe (63 1140 2004 0000 3302 7832 4092).
Proszę także aby płacić regularnie co miesiąc, gdyż z doświadczenia wiem (zwłaszcza minionego sezonu), że jest ogromny problem z uregulowaniem kilkumiesięcznych zaległości. A proszę mi wierzyć, że jest mi bardzo niezręcznie się upominać.
Jeśli ktoś ma problemy finansowe i chciałbym płacić mniejszą kwotę lub mieć przejściowo zniesioną składkę nie ma z tym najmniejszego problemu. Proszę tylko o wiadomość SMS z sugestią kwoty jaką chciałoby się płacić bez tłumaczenia swoich problemów finansowych. Na każdą taką sugestie zgadzam się bez zbędnych pytań.
Sprawdzając w zeszłym roku ceny odpłatności w innych Szkółkach w Powiecie Chrzanowskim, to praktycznie w każdej te kwoty są wyższe.
Każdy rodzic, który chciałby dostawać fakturę za dokonaną odpłatność ma taką możliwość. Proszę w tej sprawie o wiadomość SMS.

Dni i godziny treningów w nadchodzącym sezonie?
-Pozostają również bez zmian (kto nie pamięta to zakłada “grupy treningowe” w lewym górnym rogu strony).

Jaka jest idea trenowania i grania w Szkółce LKS Żarki?
PROFILAKTYKA, PROFILAKTYKA, PROFILAKTYKA.

Profilaktyka zdrowia fizycznego.
Ruch w dzisiejszej erze cyfryzacji u dzieci schodzi na dalszy plan, bo praktycznie każde dziecko ma smartfona z mnóstwem gier. Jak jest ważna aktywność ruchowa z punktu widzenia prawidłowego dojrzewania młodego człowieka chyba wszyscy jesteśmy tego świadomi.

Profilaktyka zdrowia psychicznego.
Z raportu CBOSu z czerwca 2019 roku wynika, że młodzież coraz rzadziej sięga po dopalacze/narkotyki, a coraz częściej po środki uspokajające. (http://www.rynekzdrowia.pl/Uslugi-medyczne/CBOS-mlodziez-rzadko-siega-po-dopalacze-czesciej-po-leki-uspokajajace,195309,8.html). Uprawianie sportu, przynależność do grupy jaką jest drużyna piłkarska na pewno zmniejsza ryzyko brania jednych i drugich środków w przyszłości.

Profilaktyka życia społecznego.
Nic lepiej nie uczy kompetencji społecznych niż interakcja z żywym człowiekiem – w tym przypadku kolegą z drużyny, rówieśnikiem z boiska sportowego. Im więcej czasu w młodości spędzi się na rozmowach i zabawach z kolegą, z koleżanką tym łatwiej będzie w przyszłości odnaleźć się w życiu społecznym.

A co z wygrywaniem w meczach, bo dla dzieci (a czasem i rodziców) to bardzo ważne?
Jak się uda wygrać to super, jak się nie uda to nie należy w ogóle się tym przejmować. Szkółka LKS Żarki jako wiejski klub najczęściej rywalizuje z drużynami z miast i ciężko jest rywalizować jeśli przeciwnik ma w roczniku do wyboru po 30, a czasem i więcej chłopców, ja zaś najczęściej w roczniku mam 5 chłopców, a drużyny tworzę dobierając młodszych czasem i nawet o 3 lata zawodników. Więc po przegranych meczach proszę powtarzać dzieciom, że nie liczy się wynik, a dobra zabawa i ciekawe spędzanie wolnego czasu.

W prowadzeniu Szkółki zależy mi, żeby przede wszystkim dobrze się bawić w duchu zdrowej aktywności fizycznej. Jeśli zaś jakikolwiek chłopiec będzie miała szanse na poważne granie w piłkę to będę pierwszą osobą, która powie rodzicom, że syn musi stąd odejść do większego klubu. Co już robiłem w przeszłości. Każdy rodzic musi zdawać sobie sprawę, że nie ma w tym kraju większej konkurencji niż właśnie do zawodu profesjonalnego piłkarza. Dlatego ta sztuka udaje się tylko osobą utalentowanym.

P. S. Założyłem także w ostatnim czasie profil na Facebook’u “Sport Plus Zdrowie Mateusz Mrózek”, gdzie dodałem mnóstwo zdjęć z treningów i meczów. Zapraszam do polubienia.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Trener Mateusz Mrózek

Rehabilitacja i fizjoterapia w Chrzanowie | Rehabilitacja i fizjoterapia w Libiążu | Rehabilitacja i fizjoterapia w Oświęcimiu | Masażysta w Chrzanowie