Aktualności

 

TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ. INWENTARZ OBOZOWY. ROZMIESZCZENIE CHŁOPCÓW W POKOJACH

Witam serdecznie wszystkich rodziców i podopiecznych. Poniżej przedstawiam tygodniowy rozkład zajęć w trakcie obozu od 14.07. – 20.07.2019, inwentarz rzeczy, które należy zabrać na obóz oraz rozlokowanie chłopców w pokojach.

NIEDZIELA 14.07:
10.30 zbiórka pod klubem w Żarkach.
11.00 wyjazd w kierunku Ustronia.
12.30 przyjazd do pensjonatu Dolce Vita.
Zakwaterowanie w pokojach, toaleta i obiad.
Odpoczynek poobiedni i odprawa z trenerem. Wyjazd na trening ok. godziny 16:00. Po powrocie kolacja, a następnie przedstawienie: regulaminu obozu, planu pobytu, planu dnia na obozie z uwzględnieniem regulaminu obozu, korzystania z urządzeń znajdujących się w budynku i na zewnątrz, wskazanie dróg ewakuacyjnych z budynku. Zajęcia integracyjne. Toaleta, cisza nocna.

PONIEDZIAŁEK:
Pobudka, toaleta, śniadanie, wyjazd na trening, powrót, omówienie możliwych zagrożeń podczas obozu, obiad, odpoczynek, zajęcia w grupach, wyjazd na trening, powrót, kolacja, projekcja filmu “Gladiator”. Toaleta, cisza nocna.

WTOREK:
Pobudka, toaleta, śniadanie, wycieczka, powrót, obiad, odpoczynek, zajęcia w grupach, wyjazd na trening, powrót, kolacja, turniej tenisa stołowego. Toaleta, cisza nocna.

ŚRODA:
Pobudka, toaleta, śniadanie, wyjazd na trening, powrót, obiad, odpoczynek, prelekcja dotycząca zagrożeń występujących uzależnień (narkotyki, używki), wyjazd na trening, powrót, kolacja, projekcja filmu o tematyce piłki nożnej. Czas wolny. Toaleta, cisza nocna.

CZWARTEK:
Pobudka, toaleta, śniadanie, wyjazd na trening, spacer po Ustroniu, powrót, obiad, odpoczynek, zajęcia w grupach, wyjazd na trening, powrót, kolacja, turnieje gier planszowych. Wolny czas. Toaleta, cisza nocna.

PIĄTEK:
Pobudka, toaleta, śniadanie, wyjazd na trening , powrót, obiad, odpoczynek, zajęcia w grupach, wycieczka, powrót, kolacja, omówienie przepisów gry w piłkę nożną, podsumowanie obozu. Toaleta, cisza nocna.

SOBOTA 20.07:
Pobudka, toaleta, śniadanie, wewnętrzny turniej piłki nożnej , powrót, obiad, wyjazd z Ustronia około godziny 15:00. Powrót do Żarek około 16:30.

INWENTARZ (rzeczym które syn musi/powinien zabrać na obóz).

1. Odzież codzienna na 7 dni. Trudno mi przewidzieć jaka będzie pogoda więc państwo po prostu pakują chłopcom ubrania do codziennego funkcjonowania zgodnie z prognozami tuż przed 14 lipca.
2. Odzież treningowa (koszulka, spodenki, getry, dres). Najlepiej by było gdyby chłopcy zabrali sobie kilka kompletów (luźna koszulka, spodenki i zwykłe skarpety to już jest komplet), aczkolwiek na miejscu ma być pralka to może znajdzie się ktoś kompetentny z obsługi ośrodka do zrobienia chociaż 1 prania w 3 dniu obozu.
3. Ręczniki: 2 do twarzy, 2 do kąpieli.
4. Obuwie: korki, adidasy, klapki.
5. Kosmetyki do codziennej higieny.
6. Kąpielówki, plecak, bidon.

ROZMIESZCZENIE CHŁOPCÓW W POKOJACH

Ulokowanie chłopców w poszczególnych pokojach narzuciłem sam, kierując sie wiekiem zawodników:

Pokój nr 1: J. Jesionowski, W. Ziajka, B. Jesionowski, J. Gucik
Pokój nr 2: J. Cudak, J. Żmuda, B. Bętka, M. Jaros
Pokój nr 3: O. Bernaś, O. Karolczak, S. Chrobak, H. Kosowski
Pokój nr 4: M. Wojciechowskim, A. Gabryś, N. Wojtczak, K. Gucik

W razie jakichkolwiek pytań proszę do mnie pisać SMS lub dzwonić.

P.S. Obóz, który organizuje po raz pierwszy ma na celu przede wszystkim miłe spędzenie fragmentu wakacji w sportowej aktywności. Ma być miło, fajnie i przyjemnie i dołożę wszelkich starań aby atmosfera w trakcie obozu była wzorowa i przyjazna.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Trener Mateusz Mrózek

Rehabilitacja i fizjoterapia w Chrzanowie | Rehabilitacja i fizjoterapia w Libiążu | Rehabilitacja i fizjoterapia w Oświęcimiu | Masażysta w Chrzanowie