Aktualności

 

TRENINGI INDYWIDUALNE W SZKÓŁCE!

Młody piłkarz chcący osiągnąć sukces w sporcie musi ciężko trenować i wierzyć w swoje możliwości. Trzeba jednak pamiętać, że nic nie przychodzi łatwo, a najwyższe umiejętności piłkarskie nie są zdobywane tylko na treningu klubowym z własną drużyną.

Mając za cel wspięcie się na szczyt tej i każdej innej dyscypliny sportu powinniśmy dodatkowo dać coś od siebie, by cieszyć się jeszcze większą przyjemnością z gry i postępami we własnym rozwoju.

Dlatego ważną sprawą jest indywidualne podnoszenie swoich umiejętności.

Nie raz były poruszane w mediach tematy najlepszych piłkarzy, którzy opowiadali o swoich początkach kariery grając na trzepaku przed blokiem ćwicząc ze swoim psem, któremu teraz zawdzięczają swoje umiejętności dryblerskie. Takie historie tylko pokazują, że indywidualne dbanie o swój rozwój jest ważnym elementem w dążeniu do spełnienia własnych marzeń.

Szczegóły treningów, które ruszą w marcu:
-Treningi indywidualne prowadzone w Szkółce Piłkarskiej „Będziesz Następny” wystartują koło 20 marca 2019roku.
-Będą odbywały się na boisku trawiastym.
-Liczba uczestników będzie wynosiła od 3 do maksymalnie 6 zawodników.
-Czas trwania treningu to 60 minut.
-Koszt jednej jednostki treningowej to 30zł. (Jeśli zbierze się grupa 6 zawodników to koszt za jedną jednostkę treningową spadnie do 20zł)
-Treningi są przeznaczone dla zawodników w wieku 7-11 lat.
-Każdy trening w całości będzie nagrywany i udostępniany na kanale YouTube w internecie.
-Treningi będą odbywały się najprawdopodobniej w poniedziałkowe popołudnia.
-Do grupy będzie zawsze dokooptowany bramkarz, który nie będzie ponosił z tego tytułu żadnych opłat – Gdyż treningi są dedykowane zawodnikom z pola, bramkarz jest potrzebny aby móc odwzorować fragmenty meczu w trakcie takich zajęć.

Ze sportowym pozdrowieniem – trener Mateusz Mrózek

Rehabilitacja i fizjoterapia w Chrzanowie | Rehabilitacja i fizjoterapia w Libiążu | Rehabilitacja i fizjoterapia w Oświęcimiu | Masażysta w Chrzanowie